wrzesień 2017

Drodzy czytelnicy!

W tym wydaniu Czterech Łap piszemy pomaganiu. Los bezdomnych zwierząt nigdy nie był nam obcy. Od lat jesteśmy organizatorem wielu akcji pro-zwierzęcych. Namawiamy zaprzyjaźnionych z nami artystów do propagowania adopcji bezdomnych psów i kotów. Grzegorz Markowski, kultowy wokalista i kompozytor także od lat wspiera bezdomne zwierzęta.

We wrześniowych Czterech Łapach także namawia do adopcji ze Schroniska na Paluchu. Ten wyjątkowy wywiad znajdziecie na str. 8-9. Marka VEBIOT wprowadza nowe standardy w weterynarii. Więcej o tej inicjatywie w Kąciku konesera na str. 6.  Wielu z nas zadaje sobie pytanie, jak karmić kota, aby był zdrowy. Pomóc w tym może dr Jacek Wilczak i nasz Poradnik dietetyczny. Szukajcie na str. 13.

Posokowce bawarskie to psy wyjątkowe. Ich historia związana jest z tropieniem. Dawniej towarzysze myśliwych, obecnie wykorzystywane są do wielu psich sportów. Więcej o tej rasie z tradycją na str. 4. Przeczytajcie koniecznie wywiad z Agnieszką, która opiekuje się trzema przygarniętymi kotami. Znajduje także czas na prowadzenie domu tymczasowego (str. 14).

Redaktor naczelna
Dorota Szulc-Wojtasik


 


Zobacz wersję online