grudzień 2017

Drodzy czytelnicy!

Nadszedł grudzień, czas podsumowań, ośnieżonych ulic, a przede wszystkim magicznej świątecznej atmosfery. Dzielimy się dobrem z bliskimi i rodziną, a także z naszymi czworo­nożnymi podopiecznymi. Nie zapomnijmy także o tych zwierzętach, które czekają na domy w schroniskach i przytuliskach.

Życzę Wam drodzy czytelnicy, aby nadchodzący rok był dla Was lepszy od wszystkich poprzednich, abyście osiągali sukcesy, realizowali plany i spędzali każdy dzień spełniając swoje marzenia.

O czym przeczytacie w grudniowych Czterech Łapach? Historia domu wypełnionego zwierzętami i miłością do nich w cyklu kocie adopcje na str. 14. W cyklu znani psiarze i kociarze wywiad z miłośnikiem zwierząt i orędownikiem adopcji Robertem Kantereitem (str. 8-9). O tym jak pomóc przetrwać naszym czworonożnym podopiecznym stres spowodowany nocą sylwestrową przeczytacie na str. 5. W cyklu hodowca z pasją, historia i charakterystyka pięknej rasy Cocker Spaniel Angielski (str. 4). BASF to nowatorskie podejście do produkcji karmy. Stanowi ono alternatywę dla żywienia domowego. Więcej o tym, nowym sposobie żywienia w poradniku dietetycznym na str. 13 pisze dr Jacek Wilczak. Jak walczyć ze świądem i co może być jego przyczyną zdradzamy na stronie 12. Zadbane stawy, to zdrowy i szczęśliwy pies, jak karmić nasze czworonogi aby były zdrowe i pełne energii przeczytacie na str. 10.

Redaktor naczelna
Dorota Szulc-Wojtasik


 


Zobacz wersję online