W sobotę 3 czerwca w Warszawie na Polu Mokotowskim w Pubie TOLA odbyły się Wybory Kundelka Roku 2017. Misją tego wydarzenia jest propagowanie adopcji zwierząt ze schronisk, przytulisk i innych trudnych warunków. Byli z nami wolontariusze z kundelkami ze schroniska na Paluchu, tymi które szukają opiekunów. Imprezę poprowadziła wraz ze swoimi kundelkami Lepkiem i Becketem Agnieszka Suchora.

W tegorocznym jury byli zaprzyjaźnienie z nami artyści: Danuta Błażejczyk, Sebastian Cybulski, Dorota Głowacka-Lesień, Mirosław Jękot, Kazimierz Kaczor, Michał Lesień-Głowacki, Natalia Rewieńska, Beata i Piotr Skarga, Sylwia Wysocka.

Przewodniczącym jury był dyrektor Schroniska na Paluch Henryk Strzelczyk Kundelki wzięły udział w konkursach z nagrodami, m. in. : zawadiacka mina, historia adopcji, pies podobny do opiekuna i odwrotnie, sztuczki, całuski, długie uszy i ogony, najbardziej zakręcony ogonek. Kundelkiem Roku 2017 został 10 letni DUDEK, pensjonariusz warszawskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu.