×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/czteryla/domains/cztery-lapy.pl/public_html/images/gallery/20150218.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/20150218

Z przyjemnością informujemy, że Kociarzem Roku 2014 została Iwona Gabor-Kantorowicz

Prezes fundacji “Chata Zwierzaka”, prowadzi domowe hospicjum dla psów i kotów. Od wielu lat opiekuje się zwierzętami, które inni ludzie spisali na straty. Pod jej opieką przebywa obecnie wiele chorych, bezdomnych kotów. Pani Iwona opiekuje się nimi, przywraca do zdrowia. Zapewnia godne, pełne miłości życie do końca ich dni.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy naszym partnerom za pomoc w organizacji: Dolinie Noteci, Feliway, Polskiej Federacji Felinologicznej „Felis Polonia”, Telewizji Polskiej - TVP Warszawa, Antrakt Cafe
w Warszawie.


Pozostali kandydaci nominowani w tym roku:


Krzysztof Giemza

Prezes fundacji “Zmieńmy Świat”, wyjątkowy człowiek, który ma ogromną wiedzę na tema kotów. Poza prowadzonym na co dzień azylem, jest organizatorem licznych akcji edukacyjnych dotyczących kotów m.in. “Pomóż kotom przetrwać zimę”. Jego azyl dla kotów to pełne miski, szczęśliwe koty które już nie muszą martwic się o swój dalszy los.

Ewa Podolska

Dziennikarka Radia TOK FM. Prowadzi programy publicystyczne i rozmowy z udziałem ekspertów i słuchaczy. Pani Ewa z wielkim zaangażowaniem i empatią rozmawia na antenie o sprawach ważnych dla zwierząt. Koty są jej szczególnie bliskie. Prywatnie jest szczęśliwą właścicielką trzech przygarniętych mruczków.

Fotorelacja z wręczenia statuetki

{gallery}20150218{/gallery}

Zdjęcia: Ireneusz Rek, bluephoto.plMiesięcznik Cztery Łapy po raz kolejny jest oficjalnym organizatorem obchodów Światowego Dnia Kota w Polsce i wyborów Kociarza Roku. Pomysłodawcą tego wyjątkowego święta wszystkich miłośników kotów w Polsce jest wybitny sędzia felinologiczny Wojciech Albert Kurkowski.


Partnerzy