Laureatem stycznia/lutego jest Ori. „Psiak naprawdę dużo przeszedł, otarł się o przemoc, miał zostać uśpiony bo był agresywny ale jednak
dano mu szansę. Minęło 2,5 roku a my nie potrafimy się rozstać ze sobą. Nawet wakacje wybieramy takie, żeby Ori mógł spędzić je z nami.” Napisała Agata z Warszawy.

 

Laureatką marca jest DAISY. Zawitała do Beaty, od poprzedniej właścicielki, która już nie chciała zajmować się tą wspaniałą sunią. I w ten oto sposób trafiła na szczęście do nowej, kochającej rodziny, która już jej nigdy nie odda. Już prawie 4 lata jest oczkiem w głowie wszystkich domowników. Uwielbia spanie w łóżku i przytulanie.

 

Laureatką kwietnia jest Księżniczka Laila. Pięć lat temu była chudą przerażoną suczką. Została znaleziona w okolicach Katowic. Okazało się, że sunia jest w ciąży. Prawdo­podobnie dlatego została wyrzucona. Od lipca 2011 r jest z Martą. Jest jej największym rudym szczęściem.

 

Laureatem maja jest Axel. Jest kundelkiem z adopcji, ma około półtora roku. Uwielbia ganiać za piłeczkami, stroić miny jak na zdjęciu, a ponadto jest najszybciej biega- jącym psem na osiedlu! Magda nie wyobraża sobie dnia bez Axla. Jest mądry, wdzięczny i wierny.

 

Laureatką czerwca jest MAJKA. Zaadoptowana z fundacji Zwie- rzęca Polana. Miała za sobą trudną przeszłość – tułała się wraz ze swoimi szczeniakami w podwarszawskiej wsi. Gdy trafiła do Julii i jej rodziny, szybko się oswoiła, jest bardzo oddana, ufna i wierna. Niezwykle mądra i chętna do nauki, jest wspaniałą towarzyszką zabaw.

 

Gwiazdą wydania lipiec-sierpień jest Helga. Zanim została adoptowana do no- wego domu, błąkała się po polach szukając pomocy. Dzięki wolontariuszkom, trafiła do swojej nowej opiekunki Justyny.

 

Gwiazdą września jest zaadoptowana NEGRA. Jest bardzo grzeczna, umie wiele komend. Uwielbia biegać za piłkami i żadna pogoda jej nie straszna :)

 

Gwiazdą października jest MISIEK. Spełnił marzenie o adopcji swo- jej opiekunki. Zanim do niej tra- fił błąkał się kilka tygodni. Teraz jest najlepszym przyjacielem na świecie i zna mnóstwo sztuczek.

 

Gwiazdą listopada jest PYŚKA. Marcelina z mężem zaadoptowali sunię z Fundacji KUNDELLOS. Pysia jest pełnoprawnym członkiem rodziny. Uwielbia codzienne spacery do parku, gdzie biega za ulubioną piłeczką, której nie chce oddać za żadne skarby.

 

Gwiazdą grudnia jest LEON, który został bestialsko wyrzucony, w wyniku wyprowadzki opiekunów. Kamila przygarnęła go od „kociej” wolontariuszki ze schroniska, w którym zajmowała się psami. Ta adopcja była jej najlepszą decyzją. Leon wyrósł na pięknego i bardzo przywiązanego do niej kocura.